Krystian Przyborowski

Nasza przygoda z Krystianem zaczęła się od polecenia go do 3-ligowej Olimpii Zambrów. Warto podkreślić iż Krystian występował wtedy w warszawskiej B-Klasie w zespole Agape Białołęka. Wiadomość o tym iż pozytywnie przeszedł testy była pierwszym krokiem w naszej współpracy. Krystian przeskoczył więc…Cztery klasy rozgrywkowe! Niesamowity wynik.

Następnie awansował z ekipą z Zambrowa do 2 ligi , złapał wtedy ponad 1000 minut na placu gry i strzelił dwie bramki. Niestety trener stwierdził iż to za duży przeskok dla Krystiana i warto żeby poszukał ponownie w 3 lidze. Po raz kolejny za naszą sprawą trafił do 3-ligowej Rominty Gołdap. Następnie ze względów rodzinnych wrócił do grającego blisko jego domu Hutnika Warszawa gdzie zbierał dobre recenzje w 4 lidze Mazowieckiej.

Latem 2017 roku po raz kolejny wkroczyliśmy do akcji i poleciliśmy Krystiana do 3-ligowej Gwardii Koszalin gdzie gra po dziś dzień. Popularny „Truskawa” awansował z Gwardią do 2 ligi i przedłużył kontrakt. Aktualnie ma na koncie 13 występów w 2 lidze i 2 bramki na swoim koncie.